Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2016 > Květen


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

Víkendové motoristické závody v Náměšti ozdobí krajské Kaipany. Uvidíte je na trati

Kaipan ZV1
Sedm krajských sporťáků, které si postavili žáci technických škol už je zpět ze své zahraniční cesty do partnerského Nitranského samosprávného kraje. Kalendář jejich „reprezentačních“ povinností pokračuje v neděli 8. května 2016, kdy se všechna vozidla postaví v Náměšti nad Oslavou na start tzv. závodu pravidelnosti. „Hodinu po poledni budou muset naši žákovští řidiči projet 2 030 m dlouhou trať kolem zámku v přesně stanoveném čase. V případě Kaipanů tak nepůjde o rychlost, ale o přesnost,“ vysvětluje podmínky závodu pro krajskou flotilu radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Závody v Náměšti nad Oslavou jsou pro „vrchaře“ zahajujícím podnikem letošní sezóny. Tradiční schéma dvou závodů v jednom závodním víkendu jistě naplní oko divákovo, protože každý z jezdců má možnost startovat každý den minimálně 4x. V Náměšti se tradičně chystá i bohatý doprovodný program, který ukáže umění nejen drifterů, ale i závodního trucku nebo právě nedělní prohlídku depa krajských Kaipanů. Divácké místa v zatáčce U dubu, U statku nebo tradiční průjezd náměšťskou zastávkou budou jistě obsypané vrchařskými fanoušky.

 

Na všechny fanoušky se těší KaipanTeam Kraje Vysočina.


Kaipan ZV

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Víkendové motoristické závody v Náměšti ozdobí krajské Kaipany. Uvidíte je na trati
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 4.5.2016 / 4.5.2016

Počet návštěv: 2062
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek