Cesta: Titulní stránka > Školský portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 
 

Viber pro učitele

 

 
 

Vážení,

Rakuten Viber, jakožto jedna z předních komunikačních aplikací na světě, chce přispět k ulehčení komunikace a umožnění efektivního distančního vzdělávání v současné krizové situaci, kterou způsobila globální pandemie koronaviru COVID-19. Běžné vyučování není v současné době možné a proto chceme nabídnout naši pomoc v šíření informací mezi učiteli a jejich studenty u zajištění smysluplného sdílení studijních materiálů.

Komunikační aplikaci Rakuten Viber využívají desítky milionů lidí v regionu střední a východní Evropy a více než miliarda lidí na celém světě. Rádi bychom vám nabídli naše dvě služby, a to Viber Komunity a Viber Chat Boty k využití pro školy, univerzity a studenty v celé České republice. S jejich pomocí lze zajistit snadný přístup ke studijním materiálům a spojení s učiteli a profesory a garantovat tak úroveň vzdělávání i v této době.

Viber Komunity jsou efektivním nástrojem pro komunikaci velkého počtu osob, které se nenacházejí na jednom místě. Komunikace může zahrnovat informace od učitelů, konzultace, testy, studijní materiály v podobě fotografií, videí, sdílených linků a hlasových zpráv. Komunity jsou skvělým nástrojem pro učitele i studenty. V příloze se o možnostech využití Viber Komunit pro realizaci vyučování na dálku dozvíte více. 

 

Budeme potěšeni, pokud vám budeme mít možnost službu lépe představit a pomoci vám s jejím případným využitím.

 

S pozdravem,

 

Petr Herčík

 

vib

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Viber pro učitele
 

Zodpovídá: PaedDr. Vladimír Zelený
Vytvořeno / změněno: 20.3.2020 / 20.3.2020
Informace jsou aktuální

Počet návštěv: 184
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 13.00–16.00, středa: 8.00–11.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek