Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Velvyslanci pobaltských republik navštívili Kraj Vysočina

V rámci neformálního setkání podnikatelů se zástupci Česko – Pobaltské obchodní komory, které proběhlo pod záštitou radního pro oblast regionálního rozvoje Martina Hyského, poctili svou návštěvou Kraje Vysočina také velvyslanci dvou pobaltských republik, estonský velvyslanec JE Lembit Uibo a velyvslanec Litevské republiky JE Aurimas Taurantas.
 

 
 

Fórum se uskutečnilo dne 30. dubna 2012 na půdě sídla Kraje Vysočina za přítomnosti představitelů Kraje Vysočina, hospodářské komory a Agentury na podporu podnikání a investic CzechInvest. Přítomní se seznámili s hospodářským prostředím obou pobaltských republik a s možnostmi navázání spolupráce s tamními podnikatelskými subjekty. Proexportní aktivity do Pobaltí zastřešuje Česko – Pobaltská obchodní komora, jejíž zástupci se zaměřili na identifikaci oblastí podnikání, které by mohly být v budoucnu v Pobaltí pro české firmy lukrativní. Velmi zajímavou částí setkání bylo vystoupení zástupce České proexportní banky, který představil finanční produkty tohoto bankovního domu zaměřené na podporu nejen exportu, ale výrobního procesu exportovaných výrobků a dokonce i zahraničního importéra. Obchodní politika této banky se v poslední době obrací směrem k malému a střednímu podnikání a pomáhá tak posílení konkurenceschopnosti tohoto stěžejního segmentu českého podnikatelského prostředí. Představena byla rovněž nabídka podnikatelské mise, kterou připravuje Česko – Pobaltská hospodářská komora v dubnu letošního roku.

 

  • Olga Wiesnerová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 534 
    e-mail:  wiesnerova.o@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Velvyslanci pobaltských republik navštívili Kraj Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.4.2012 / 2.4.2012

Počet návštěv: 7887
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek