Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu

Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu
Každý, kdo rád fotí, se může v červnu a v červenci zapojit do velké fotosoutěže Letní barokní Vysočina. Vyhlašuje ji příspěvková organizace Vysočina Tourism, která se těší na povedené fotografie barokních památek, přírody, snímky z výletu nebo dovolené na Vysočině a předem upozorňuje na to, že fantazii se meze rozhodně nekladou.
 

 
 

„Fotosoutěž jsme rozdělili do dvou kategorií. Vzhledem k letos vyhlášenému Roku baroka bude první částí Barokní Vysočina a druhou kategorii představuje Letní Vysočina. Do každé je možné zaslat celkem šest snímků, konkrétně na adresu info@vysocinatourism.cz, očekávat výrok poroty a následně si užít hodnotné ceny,“ vysvětluje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že ve hře je ubytování v Barokní věži na zámku ve Žďáře nad Sázavou, hodnotný poukaz do areálu Šiklův mlýn nebo rodinné poukazy do zábavního parku Robinson v Jihlavě nebo ekotechnického centra Alternátor v Třebíči.


„Hledáme také nejoblíbenější fotografii veřejnosti, která získá nejvíce reakcí na Facebooku. Její autor si i s rodinou užije zábavu v Šiklově mlýně s obědem,“ prozradila Klára Čechová z Vysočina Tourism.

 

Soutěžící mohou své soutěžní fotografie zasílat až do 6. srpna přes Úschovnu na emailovou adresu info@vysocinatourism.cz. Snímky Vysočina Tourism zveřejní na facebookovém profilu @regionvysocina, kde se utkají o cenu veřejnosti, a dále budou ke zhlédnutí na webu www.baroknivysocina.cz. Vyhlášení celé soutěže se uskuteční nejpozději 15. srpna.  • zpráva převzata od Vysočina Tourism, p. o.
 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.6.2017 / 5.6.2017

Počet návštěv: 2471
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek