Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Veletržní výhled Vysočina Tourism a Kraje Vysočina na rok 2012

Stánek Kraje Vysočina na Regiontour 2012
Propagace Vysočiny jako zajímavé turistické oblasti a dále expoziční aktivity se zaměřením na nabídku investičních příležitostí nechybí mezi plánovanými akcemi v krajském kalendáři ani v letošním roce. Na tyto a příbuzné aktivity letos vynaloží Krajský úřad Kraje Vysočina společně s krajskou příspěvkovou organizací – destinační společností Vysočina Tourism zhruba 2 300 tisíc korun. Patnáctka většinou již osvědčených veletržních zastávek tuzemských i zahraničních každoročně začíná veletrhem ubytovacích příležitostí VAKANTIE Utrecht a uzavírá ji tradiční regionální plzeňský veletrh ITEP. "Cílem těchto aktivit je především vstoupit v pozitivním smyslu do povědomí návštěvníků a potenciálních investorů. V případě turistických veletrhů pak představit komplexní nabídku možností pro rodinnou, aktivní a další dovolené a nesmíme zapomínat na umožnění přímé účasti k prezentaci měst a podnikatelských subjektů," uvedl Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro regionální rozvoj.
 

 
 

Účast Kraje Vysočina nebo Vysočina Tourism na veletrzích cestovního ruchu nebo investičních příležitostí je vždy doplněna poutavou grafikou expozice v čistých křivkách a důsledného využití modré a zelené barvy. Nikdy nechybí velkoplošné fotografie a každoročně kraj i agentura nabízí sérii tématických aktualizovaných materiálů v ustálené grafické podobě, která však nepostrádá moderní, poutavý design.

Plánovaná účast Kraje Vysočina a Vysočina Tourism na veletrzích v roce 2012

VAKANTIE Utrecht

FERIENMESSE Vídeň

REGIONTOUR Brno

ITF SLOVAKIATOUR Bratislava

REISEMARKT Drážďany

HOLIDAY WORLD Praha

DOVOLENÁ/REGION Ostrava

EUROREGION TOUR Jablonec nad Nisou

FOR BIKES Praha

MOBIL SALON České Budějovice

REGIÓNY SLOVENSKA (AGROKOMPLEX) Nitra

TS Poznaň

ITEP Plzeň

URBIS INVEST, Brno

REAL VIENNA, Vien

Zdroj: Krajský úřad Kraje Vysočina

 

„Kromě veletrhů je již naplánována účast Vysočiny na různých mimoveletržních akcích. Letos už to bylo při Jizerské padesátce, připravována je účast při Arts & Film v Telči, dále při akcích Ochutnejte Vysočinu a tím bych letošní prezentační kalendář nerad uzavíral. Další příležitosti přichází během roku,“ upozorňuje Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.1.2012 / 25.1.2012

Počet návštěv: 20447
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies