Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Veletrh dotačních příležitostí: přes 200 konzultací k možnostem financování podnikatelských záměrů

Veletrh dotačních příležitostí: přes 200 konzultací k možnostem financování podnikatelských záměrů
Nejrůznější podnikatelské záměry a možnosti jejich financování konzultovali v pondělí 12. března v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě podnikatelé z celé Vysočiny. Zástupci 13 institucí nabízejících dotační podporu pro podnikatele poskytli účastníkům v průběhu pondělního dopoledne více než 200 konzultací.
 

 
 

„Formát této akce, kdy jsou na jednom místě koncentrováni odborníci z ministerstev a dalších organizací poskytujících podporu na různé podnikatelské aktivity, se nám osvědčil už v roce 2016. Tedy pilotní projekt, v rámci kterého získají klienti potřebné informace od více subjektů v jeden čas a na jednom místě, se osvědčil natolik, že se ho agentura CzechInvest rozhodla aplikovat i v dalších regionech. Je to skvělá myšlenka a jsem rád, že i letos mohl Kraj Vysočina na této akci s CzechInvestem spolupracovat,“ uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionální rozvoje a územního plánu Pavel Pacal, který nad akcí přijal záštitu.

 

Spektrum dotazů bylo velice široké, největší zájem ze strany účastníků byl o informace na podporu investičních a vzdělávacích aktivit firem. I proto byl největší zájem o konzultace u Agentury pro podporu podnikání a inovace (API), která administruje operační program OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Zástupci Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina konzultovali možnosti financování z Fondu Vysočiny, které se nejčastěji týkaly podpory na pořízení výrobního zařízení nebo technologií a podpory spolupráce s vědecko-výzkumným sektorem.

 

Na veletrhu bylo možné konzultovat operační programy OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), Integrovaný regionální operační program (IROP), OP Zaměstnanost (OP Z) a OP Životní prostřední (OP ŽP). Dále bylo možno získat informace o programech podpory Fondu Vysočiny, Programu rozvoje venkova, projektech Fondu dalšího vzdělávání, nástrojích Aktivní politiky zaměstnanosti, národních dotací Ministerstva průmyslu a obchodu, programech CzechInvestu, CzechTradu ,Technologické agentury ČR, Státního zemědělského a intervenčního fondu nebo Českomoravské záruční a rozvojové banky.


investice

investice

investice

investice

investice

  • Ivona Hájková, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Veletrh dotačních příležitostí: přes 200 konzultací k možnostem financování podnikatelských záměrů
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 13.3.2018 / 13.3.2018

Počet návštěv: 1294
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek