Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

V sídle Kraje Vysočina osmý ročník konference Správná řešení ve správnou dobu

Zahájení konference DYNATECH
Na dvoudenní konferenci do sídla Kraje Vysočina v Jihlavě se dnes sjeli odborníci diskutující na téma Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací. Záštitu nad akcí převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který společně se svým náměstkem pro oblast financí Vladimírem Novotným konferenci zahájil. „Když jsme před osmi lety s konferencí začínali, kdekdo se divil, že podobnou akci podporujeme. Dnes už je to osmý ročník a vzhledem k plnému sálu věřím, že vás informace související s řízením příspěvkových organizací zajímají a že si rádi předáte zkušenosti z praxe,“ přivítal účastníky konference hejtman Jiří Běhounek.
 

 
 

Setkání je určené pro představitele krajů, měst a pro zástupce odborných společností. Je rozděleno do dvou tematických bloků, které se skládají z  odborných přednášek a prezentací, po kterých následuje panelová diskuze s odborníky pro vybrané oblasti. Účelem přednášek je prezentace inspirativních projektů nebo řešení, sdílení zkušeností dobré praxe a následná výměna názorů. „Konference má velký přínos pro nás všechny a velice rád se účastním programu. V odpoledním bloku se na Vás těším s příspěvkem nazvaným Kraj Vysočina – cesta k participativnímu rozpočtu,“ uvedl na začátku náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast financí Vladimír Novotný a připomněl, že tentokrát se budou témata točit kolem finančního řízení a kontroly.

Organizátorem odborné konference je společnost DYNATECH, která na jejím zajištění spolupracuje s Krajem Vysočina, jehož zástupci se podílí na přípravě odborného programu. Vystoupí například ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zděnek Kadlec a vedoucí odboru analýz a podpory řízení kraje Dana Buřičová na téma Pravidla a Portál PO – nástroj pro řízení a komunikace Kraje Vysočina s příspěvkovými organizacemi. „Kraj Vysočina věnuje velkou pozornost vytváření a zdokonalování systému, který se zaměřuje na podrobnější a systematické řízení skupiny příspěvkových organizací zabývajících se poskytováním specializovaných veřejných služeb, jako je zdravotnictví, sociální problematika nebo vzdělávání. Snažíme se řídit oblast strategické a koncepční povahy, naopak provozní řízení často necháváme v kompetenci ředitelek a ředitelů jednotlivých organizací,“ plánuje ve svém příspěvku zdůraznit ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

 

Druhý den konference bude patřit workshopu CROSEUS® Day, kdy společnost DYNATECH představí novinky a řešení jednotlivých partnerů.


O konferenci řekli:

„Kraj Vysočina je v řízení příspěvkových organizací o deset let vpředu,“ prohlásil náměstek Ministerstva financí ČR Tomáš Vyhnánek.


 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 25.2.2016 / 25.2.2016

Počet návštěv: 7035
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek