Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

V rámci dokladu VDV mohou cestující nově přestoupit do MHD v Třebíči

Logo VDV
V návaznosti na novelu vyhlášky o Přepravním řádu dochází na Vysočině od čtvrtka 1. října ke změně tarifu VDV a Smluvních přepravních podmínek VDV. „Jednou ze zásadních novinek je zaintegrování tarifu Veřejné dopravy Vysočiny s městskou hromadnou dopravou města Třebíč. Díky tomu bude moci cestující nově v rámci jízdního dokladu VDV přestoupit do dopravního prostředku MHD Třebíč a po prokázání jízdním dokladem pokračovat v cestě. To vše v rámci časové platnosti jízdního dokladu. Například při cestě z Náměště nad Oslavou do Třebíče je celková platnost 90 minut,“ přibližuje jednu z důležitých změn ve Veřejné dopravě Vysočiny vedoucí krajského oddělení dopravní obslužnosti Pavel Bartoš.
 

 
 

Už nyní se připravuje také varianta, aby bylo možné zahájit cestu v dopravním prostředku třebíčské MHD, zakoupit si zde doklad VDV a následně pokračovat do jakékoliv zóny podle tarifu VDV. „Tato možnost by mohla začít fungovat v řádech měsíců,“ doplňuje Pavel Bartoš.

Jednotlivé ceny jízdních dokladů a jejich konkrétní časovou platnost je možné ověřit v rámci tzv. tarifního kalkulátoru VDV, který je umístěn na webové adrese www.verejnadopravavysociny.cz


www.verejnadopravavysociny.cz

  • dotazyvdv@kr-vysocina.cz 
  • tisk@kr-vysocina.cz 

Nejčastější dotazy v rámci fungování tarifu VDV a nejzásadnější změny v dokumentu Tarifu VDV a Smluvních přepravních podmínek VDV od 1. 10. 2020:

VDV

VDV

VDV 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • V rámci dokladu VDV mohou cestující nově přestoupit do MHD v Třebíči
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2020 / 30.9.2020

Počet návštěv: 590
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek