Cesta: Titulní stránka > Cykloportál Kraje Vysočina


 

V Domově důchodců v Proseči Obořiště slavili diamantovou svatbu manželů Kopáčkových

V Domově důchodců v Proseči Obořiště slavili diamantovou svatbu manželů Kopáčkových
Diamantová svatba, tedy svatba po 60 společně prožitých letech se slaví na různých místech. Minulý týden se slavila v Domově důchodců v Proseči Obořiště a jejími hlavními aktéry byli manželé Ludmila a Josef Kopáčkovi. Zámecká kaple Domova důchodců v Proseči Obořiště zažila krásné okamžiky, kdy si své ano řekli manželé Kopáčkovi, žijící v Domově důchodců již druhým rokem. Kolektiv pracovníků připravil pro svatebčany příjemné překvapení a nachystal svatbu se vším všudy: s obřadem, hostinou, i svatebním dortem. Přijeli rodinní příslušníci i další rodina a celé odpoledne bylo nevšedním zážitkem pro všechny přítomné. Pan ženich prohlásil: „Pokud by byly všechny svatby tak krásné, budu se ženit každých 14 dní.“
 

 
 

Novomanželé dostali krásné dárky a jedním z nich byl i výlet na výstavu květin do Senožat. Cestou domů se výprava z Proseče Obořiště ještě zastavila v Křelovicích, odkud paní Kopáčková pochází a kde dlouhá léta pracovala v místní restauraci. Všichni přítomní tak byli svědky toho, jak jim paní Ludmila natočila pivo s poctivou pěnou.


Na svatbu mívají manželé většinou krásné vzpomínky a věříme, že manželé Kopáčkovi budu na tyto krásné jarní dny vzpomínat ještě dlouho a budou se radovat i v následujících dnech. To jim přejí všichni zaměstnanci i spolubydlící Domova důchodců Proseč Obořiště.


diamantová svatba

diamantová svatba

  • zpráva převzata od DD Proseč Obořiště
  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2019 / 29.4.2019

Počet návštěv: 3674
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek