Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Úvodní konference Zdraví bez hranic

Úvodní konference Zdraví bez hranic
Dne 14. 3. 2012 se v rakouském Laa an der Thaya uskutečnila kick off konference k projektu Zdraví bez hranic, který je realizován v rámci Operačního programu Cíl 3 Evropská územní spolupráce Rakousko – Česko 2007 – 2013. Kraj Vysočina je spolu s Jihomoravským krajem, Regionální rozvojovou agenturou jižní Moravy a Weinviertel-Management partnerem projektu, hlavním partnerem je pak NÖ Landeskliniken-Holding. Úvodní konference se zúčastnil hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek, který v úvodu vyzdvihl potřebu spolupráce sousedních regionů v oblasti zdravotnictví.
 

 
 

Na úvodní konferenci byly představeny cíle a hlavní témata, která budou řešena po dobu trvání projektu tj. do března 2014. Projekt je rozdělen do 3 tematických oblastí (Lidské zdroje ve zdravotnictví; Strategické možnosti přeshraniční spolupráce nemocnic; Inovativní návrhy řešení pro zdravotnictví v oblasti demografické proměny a stárnutí obyvatelstva). Kraj Vysočina je garantem oblasti lidské zdroje ve zdravotnictví. Toto téma prezentoval na úvodní konferenci MUDr. Lukáš Kettner, MBA, vedoucí Odboru zdravotnictví Krajského úřadu Kraje Vysočina, který je odborným garantem projektu za kraj. Hostem konference byl také zástupce regionu Benátsko, který představil zapojení tohoto regionu v mezinárodních projektech v oblasti zdravotnictví.

 

Hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek zhodnotil konferenci slovy: „Z příspěvků, které na konferenci zazněly je zřejmé, že se i v oblasti zdravotnictví regiony potýkají s podobnými problémy. Věřím, že tato konference je začátkem úspěšné spolupráce v rámci projektu a že na jeho konci budou stát výsledky, které přispějí ke zlepšení v oblasti zdravotnictví na rakouské i české straně hranice.“

 

 

 

Úvodní konference Zdraví bez hranic

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Úvodní konference Zdraví bez hranic
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 15.3.2012 / 15.3.2012

Počet návštěv: 8728
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek