Cesta: Titulní stránka > Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina


 

Úspěšným projektem eAmbulance spolupráce Vysočiny s Taiwanem nekončí

Na pozvání Ministerstva zahraničí Taiwanu navštívila v minulém týdnu tuto ostrovní zemi delegace kraje Vysočina vedená hejtmanem Jiřím Běhounkem. Vedle pracovních jednání na místních ministerstvech ekonomiky a zahraničí, návštěvy národní zdravotní pojišťovny, města Taipei, Institutu pro informační průmysl a několika místních nemocnic bylo na programu návštěvy především hodnocení dosavadní spolupráce a jejích praktických dopadů na Vysočině.
 

 
 

Projekt elektronického objednávání pacientů v nemocnicích Vysočiny patrně odstartuje další spolupráci nejen veřejných institucí, ale také podnikatelských aktivit - v rozvoji cestovního ruchu a biotechnologií.

 

Delegace kraje Vysočina se také účastnila a aktivně prezentovala kraj Vysočina a jeho aktuální rozvojové priority na 2. česko-taiwanském workshopu eGovernmentu spolu se zástupci ministerstva vnitra a Českého telekomunikačního úřadu. „V době prudkého rozvoje mezinárodního obchodu a služeb a celosvětové globalizace je cílem našeho kraje vzít v potaz nabídky ke spolupráci s vyspělými zeměmi východní Asie a z této spolupráce profitovat jak ve využití moderních technologií, tak i znalostí a zkušeností s rozvojem území, podnikání i lidských kapacit,“ uvedl Vladimír Novotný, náměstek hejtmana Vysočiny.

 

  • Petr Pavlinec, odbor informatiky
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: pavlinec.p@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2010 / 23.11.2010

Počet návštěv: 21511
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies