Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Úředníci čtyř odborů krajského úřadu se v listopadu přestěhují

Úředníci čtyř odborů krajského úřadu se v listopadu přestěhují
V průběhu listopadu změní čtyři odbory Krajského úřadu Kraje Vysočina svoji jihlavskou adresu. Úředníci z odboru informatiky, odboru analýz a podpory řízení, odboru sociálních věcí a odboru zdravotnictví se přestěhují do opravené budovy bývalé vojenské kuchyně v ulici Ke Skalce v těsné blízkosti sídla Kraje Vysočina. Nová budova s označením „D“ poskytne zázemí sedmdesátce zaměstnanců.
 

 
 

Stěhování krajských odborů je rozděleno do tří etap. „S největší pravděpodobností v týdnu od 5. listopadu se z hlavní budovy přestěhuje odbor informatiky a odbor analýz a podpory řízení. V následujícím týdnu se z ulice Tolstého přesunou zaměstnanci odboru sociálních věcí a třetí listopadový týden se budou stěhovat úředníci z odboru zdravotnictví, kteří nyní sídlí ve Věžní ulici“ popsala průběh stěhování vedoucí oddělení hospodářské správy Ivana Šmídová a dodala, že korespondenční adresa nové budovy „D“ je Žižkova 57, 587 33 Jihlava, telefonní čísla i e-mailové adresy zaměstnanců zůstávají beze změny. Harmonogram stěhování může být ještě o několik dnů posunut, záleží na průběhu dokončování stavebních prací a zajištění dalších provozně-organizačních návazností. V každém případě budou zaměstnanci definitivně na nových pracovištích nejpozději začátkem roku 2013.

 

„Po přestěhování se bude většina odborů krajského úřadu nacházet na jednom místě krajského města, anebo v jeho docházkové vzdálenosti. To přinese větší komfort občanům i samotným zaměstnancům a je to také výhodnější z hlediska řízení úřadu i interní komunikace. Navíc ušetříme každoročně několik stovek tisíc korun na nájemném za užívání cizích prostor. Kromě odboru školství, který zůstává na původní adrese ve Věžní ulici, odboru regionálního rozvoje na adrese Žižkova 16 a odboru kontroly a odboru životního prostředí, které sídlí v ulici Seifertova, bude nyní pracoviště většiny zaměstnanců krajského úřadu v areálu bývalých kasáren na Žižkově ulici,“ upřesnil ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

 

Další informace budou k dispozici na webových stránkách Kraje vysočina www.kr-vysocina.cz nebo na telefonním čísle 564 602 111.

 

Kontakty na jednotlivé zaměstnance Krajského úřadu Kraje Vysočina naleznete na http://extranet.kr-vysocina.cz/telefon/index.php

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.10.2012 / 26.10.2012

Počet návštěv: 19326
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies