Cesta: Titulní stránka > Cykloportál Kraje Vysočina


 

Tři stylová městská kola mají nové majitele

Do práce na kole
Do práce na kole je název již pravidelné květnové soutěže, která motivuje k využívání šetrných způsobů dopravy. Organizaci soutěže a kampaně jednotlivých měst cenami v kategorii „Pravidelnost jednotlivců“ podpořil Kraj Vysočina. Všichni, kteří překonali kolmo nebo pěšky 66% hranici svých květnových cest do zaměstnání, byli zařazení do slosování o 3 exkluzivní městská jízdní kola.
 

 
 

Dnes se v sídle Kraje Vysočina uskutečnilo slavností předání kol novým majitelům. Toho se zúčastnili koordinátoři městských kampaní i náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová. „Jako příznivec aktivního odpočinku a především cykloturistiky, bych ráda poděkovala všem, kteří se aktivně zapojili a do zaměstnání se nejen v květnu dopravují k přírodě šetrným způsobem. Věřím, že se nám podaří akci příští rok rozšířit z Jihlavy, Žďáru nad Sázavou a Třebíče i do zbylých dvou okresních měst Kraje Vysočina. Novým majitelům skvělých stylových kol přeji mnoho bezpečně najetých kilometrů,“ uvedla náměstkyně hejtmana Jana Fischerová.

 

Na Vysočině 657 do soutěže přihlášených účastníků ujelo, či nachodilo přes 162 tisíc kilometrů. V přepočtu na počet obyvatel byla Jihlava nejúspěšněji zapojené krajské město a i v absolutních číslech počtu účastníku se zařadila před výrazně větší města jako Ostrava, Hradec Králové či Liberec. 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Tři stylová městská kola mají nové majitele
 

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 17.7.2017 / 17.7.2017

Počet návštěv: 4315
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek