Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Třebíčská vyšší odborná škola bude znovu obhajovat studijní program

Vyšší odborná škola a střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická v Třebíči požádala v lednu o akreditaci studijního programu vyšší odborné školy Účetnictví a finanční hospodaření. Akreditační komise žádost projednala a neschválila. Z tohoto důvodu nebude ve škole v akademickém roce 2011/12 otevřen první ročník studia.
 

 
 

Škola již písemně informovala všech 42 zájemců o studium. Nyní prověřuje nabídku volných míst na blízkých vysokých školách a v nejbližších dnech uveřejní výsledek zjišťování na svých webových stránkách. Studenti druhých a třetích ročníků pokračují ve studiu dle stávajícího programu.

 

Na základě zdůvodnění od gestora akreditační komise škola připraví a předloží novou žádost a pokusí se pro Třebíčsko zachovat tento ekonomicky zaměřený studijní program i v době rostoucí konkurence v sektoru terciárního vzdělávání. Ostatních oborů, které škola nabízí, se rozhodnutí akreditační komise netýká.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Třebíčská vyšší odborná škola bude znovu obhajovat studijní program
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 24.6.2010 / 24.6.2010

Počet návštěv: 18970
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek