Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Třebíčská hotelovka zazářila v Náměšti

Třebíčská hotelovka zazářila v Náměšti
Hotelová škola Třebíč připravila už popatnácté slavnostní recepci pro společenský večer, který se konal 21. září 2013 na Státním zámku v Náměšti nad Oslavou u příležitosti 23. zámeckého koncertu a prezentace nové knihy „Panství Náměšť v proměnách času“. Kniha vznikla za spolupráce Johanny Haugwitz El Kalak, dcery posledního vlastníka panství ze šlechtického rodu Haugwitz, a Národního památkového ústavu.
 

 
 

Této události se zúčastnili mnozí zahraniční i místní hosté a byla natáčena zahraničními televizními štáby. Náš kraj reprezentovala radní Kraje Vysočina pro kulturu Marie Kružíková.

 

Ředitelka Hotelové školy Třebíč Libuše Kolářová předala na závěr slavnostní prezentace paní Johanně Haugwitz El Kalak sladký dárek, a to dort v podobě knihy doplněný kalamářem a podpisovým brkem.

 

Dort byl výjimečný nejen svoji velikostí a vahou (14 kg), ale hlavně věrným provedením titulní desky knihy s vyobrazením náměšťského zámku. Toto originální dílo, které zhotovil za použití speciální techniky žák oboru hotelnictví Vojtěch Poskočil, byl přijat s velkým potleskem a obdivem.

 

Přede všemi hosty vyslovila Johanna Haugwitz El Kalak poděkování paní ředitelce za každoroční nadstandardní úroveň při zajištění slavnostního rautu Hotelovou školou Třebíč.

 

Hotelová škola Třebíč dosahuje dlouhodobě mimořádných úspěchů na mezinárodním poli. Jen v loňském roce škola vítězně reprezentovala Kraj Vysočinu i celou Českou republiku na Slovensku, ve Francii a v Německu. Do Francie i letos zamíří nejlepší hotelníci na evropskou gastronomickou soutěž Philippe Mille Challenge 2013, která se koná v partnerském regionu Champagne Ardenne.

 

Škola má zastoupeny své žáky i v národních týmech ČR pro zahraniční reprezentaci a již nyní se tito připravují na evropské a světové soutěže do Švýcarska a jihokorejského Soulu.

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.9.2013 / 25.9.2013

Počet návštěv: 13387
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek