Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Tradiční akce na Vysočině: Aktivně a s úsměvem se srdcem na dlani

Tradiční akce na Vysočině: Aktivně a s úsměvem se srdcem na dlani
Tradiční aktivně-sportovní setkání uživatelů zařízení sociální péče zřizovaných krajem Vysočina pod názvem Srdce na dlani se uskuteční v letošním roce již po sedmé v řadě. Sídlo kraje Vysočina přivítá 13. září uživatele z domovů pro seniory a 14. září potom uživatele ústavů sociální péče. Tato dvě setkání budou tzv. semifinálovými koly, na která bude navazovat finálové kolo Srdce na dlani VII., které se uskuteční dne 6. října v rámci celostátního týdne sociálních služeb. Všechna setkání budou mít v podtitulu svých pozvánek motto „Aktivně a s úsměvem se srdcem na dlani“.
 

 
 

Součástí semifinálových kol Srdce na dlani budou aktivní činnosti všech účastníků, kteří si v průběhu dne vyzkouší nenáročnou hru „šoupanda“ a několik dalších her, jako jsou šipky, stolní fotbal, nebo kroket. Další aktivitou bude výtvarná dílna, v rámci které každé zúčastněné zařízení sociálních služeb obdrží část výtvarného díla, které barevně ztvární a po spojení všech jeho částí vznikne společný obraz. Neméně důležitou součástí setkání bude i práce účastníků na vyplňování tzv. Srdcovníku. Je to nově vytvořený časopis plný úkolů, doplňovaček a návodů na aktivní trávení volného času uživatelů nejen na setkání Srdce na dlani, ale i ve svých zařízeních. Všichni uživatelé totiž budou mít příležitost tento časopis vyplnit, odevzdat návratku prostřednictvím pracovníků organizace a zúčastnit se tak slosování o malý dárek. Toto slosování se uskuteční na finálovém setkání Srdce na dlani 6. října 2010. Aktivně tak budou trávit svůj čas nejen účastníci obou kol setkání Srdce na dlani, ale i ostatní uživatelé zařízení sociálních služeb, kteří nebudou mít možnost přijet do Jihlavy. Přáním organizátorů těchto aktivit je, aby měli účastníci na svých tvářích úsměv a dobrou náladu.

 

 
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 31.8.2010 / 31.8.2010

Počet návštěv: 46703
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek