Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Tour Letního dovádění s Vysočinou vstupuje do druhé poloviny

dovádění
Stejně tak jako letní prázdniny, i Letní dovádění s Vysočinou má první polovinu úspěšně za sebou. „Čtyři zastávky, čtyři odpoledne plná zábavy, tanečků, soutěží a dobré nálady. Dováděli jsme ve Ždírci nad Doubravou, Koněšíně, v Novém Veselí a v Polné. Krásné slunečné počasí u všech dovádění nám přilákalo více jak 3 000 účastníků. Od těch nejmenších až po prarodiče, kteří si přišli užít odpoledne s vnoučaty,“ shrnul dosavadní průběh tour náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk, který se většiny zastavení osobně zúčastnil.
 

 
 

Tanečky a písničky pro děti s úžasným moderátorem Milanem Řezníčkem, zábavné soutěže pro dospělé, živá kapela, vystoupení Železného Zekona, spousta sladkostí a dárečků pro všechny účastníky. K tomu nafukovací skákací hrady, kreslení na obličej a tetování dětských motivů, možnost vystřílet si volné dětské vstupenky do jihlavského zábavního parku Robinson, měření krevního tlaku, cukru a tuku v těle a samozřejmě dobré jídlo a chlazené nápoje. To vše patří k Letnímu dovádění.

„Během dosavadních zastavení se u promo stánku Kraje Vysočina zaregistrovalo přes 400 nových držitelů Rodinných pasů a zhruba stovka seniorů, kteří budou nově využívat výhod Senior pasů,“ pochvaluje si zájem o slevový program Kraje Vysočina náměstek Franěk.

 

Pokud jste si  s námi ještě nestihli zadovádět, nebuďte smutní. V neděli 6. srpna můžete od 14.00 hod. dorazit do Dolní Cerekve a dále pak následují zastavení v Olešné, Vísce a Martinicích. Program zde bude stejně bohatý jako na předchozích akcích.

 

Podrobné informace k chystaným zastávkám Letního dovádění  a fotografie z již uskutečněných dovádění sledujete na facebookových stránkách Rodinných pasů Kraje Vysočina https://www.facebook.com/rodinnepasyvysocina/

 

 Foto: Dovádění Kraje Vysočina pod záštitou náměstka hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavla Fraňka v Koněšíně, Nové Veselí, Polná.

Franěk

KoněšínNOvé VeselíPolná

  •  Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.7.2017 / 31.7.2017

Počet návštěv: 6568
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek