Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Titul EY Podnikatel roku 2015 Kraje Vysočina získal Rudolf Penn z Moravských kováren

Podnikatel roku 2015
Podnikatelem roku 2015 v Kraji Vysočina se dnes stal majitel a předseda představenstva společnosti Moravské kovárny, a.s. Rudolf Penn. Podnikání má v rodině Rudolfa Penna tradici. Výrobky Moravských kováren jsou určeny z 95 % na export, především do zemí EU, ale i do Brazílie. Orientují se na výrobu zápustkových výkovků z oceli tvářených za tepla pro automobilový a stavební průmysl, drážní techniku či zemědělské a stavební stroje. O vítězství Rudolfa Penna rozhodla nezávislá porota.
 

 
 

„Cesta za úspěchem – ať už osobním nebo podnikatelským je dána pravidly, která podléhají častým změnám.  U úspěšných podnikatelů oceňuji jejich vůli, energii, sílu i odvahu k dosahování dlouhodobých výkonů. Pokud navíc dělají, co je baví, pak je úspěch dvojnásobným zadostiučiněním. Přál bych Vysočině i celé České republice více odvážných lidí, odhodlaných jít za svým cílem a dosáhnout úspěchů, i když to není vůbec snadné,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Ocenění podnikatel roku se letos uděluje pošestnácté. Loňským celostátním vítězem se stal majitel holdingu Koh-i-noor Vlastislav Bříza. Kraj Vysočina zastupoval Stanislav Bernard z Pivovaru Bernard Humpolec, ten take dnes symbolicky cenu předal dalšímu úspěšnému podnikateli.


Podnikatel roku 2015

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Titul EY Podnikatel roku 2015 Kraje Vysočina získal Rudolf Penn z Moravských kováren
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2016 / 25.2.2016

Počet návštěv: 7117
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek