Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport > Financování


 

Tisková zpráva: Prakticky orientovaný e-learningový kurz pro podnikatele

MAFIDIS logo - small
Vzdělávací portál projektu Mafidis+ nabízí prakticky orientovaný e-learningový kurz pro podnikatele otestovaný v ostrém provozu.
 

 
 

Tisková zpráva: Dokončeno testování 2. etapy vzdělávacího portálu


Vzdělávací portál, který má usnadnit začínajícímu podnikateli orientci v digitální ekonomice a informační společnosti, byl představen na závěrečném semináři projektu Mafidis+ dne 25. ledna v Jihlavě. Během testování prošel portál přísnou kontrolou externích odborníků a hodnocením budoucích uživatelů.

Vzdělávací portál MAFIDIS+ rozhodně splňuje svůj účel: zaprvé, dát k dispozici školícím institucím v kraji prakticky zaměřený vzdělávací program a e-learningový kurz, který je dále využitelný pro další nabídku vzdělávání. Zadruhé, podpořit dovednosti stávajících a začínajících podnikatelů efektivně využívat internet a moderní technologie ve prospěch rozvoje své firmy. Využívání základního nástroje a vzdělávacího obsahu je zdarma.

Projekt MAFIDIS+ je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, a je zaměřen na vytvoření vzdělávacího programu s názvem "Rozvoj malé firmy v digitální ekonomice na Vysočině" a jeho následnou transformaci do moderního e-learningového nástroje, v němž si podnikatelé (OSVČ, mikropodniky a malé podniky) i jejich zaměstnanci významně zvýší svou informační gramotnost ve vztahu k podnikání.

Projekt realizuje na Vysočině Agentura pro evropské projekty a management (www.epma.cz) ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Jihlava, www.hkjihlava.cz

Celá tisková zpráva ke stažení zde
Více informaci o projektu na www.mafidis-plus.info
Kontaktní osoba: PhDr. Irina Zálišová, zalisova@epma.cz
 
 
Zodpovídá: agentura EPMA
Vytvořeno / změněno: 31.1.2012 / 31.1.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 16715
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek