Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Stříbrní mistři ČR navštívili hejtmana Jiřího Běhounka

Hokejisti v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě
Dvacet úspěšných hokejistů se stříbrnými medailemi z mistrovství ČR z Ostravy se v čele se svým kapitánem Dominikem Vacíkem přijelo pochlubit se svými sportovními výkony hejtmanovi Kraje Vysočina Jiřímu Běhounkovi a krajské radní Janě Fialové. Krajští zástupci je přivítali v kongresovém sále, chtěli slyšet zkušenosti mladých sportovců i jejich další sportovní, studijní i osobní plány.
 

 
 

„Svěřenci tzv. Krajských center talentované mládeže na Vysočině jsou ve svých sportech velmi úspěšní. Vždyť například na Zimní olympiádě dětí a mládeže 2014, kterou jsme pořádali, si naši hokejisté vybojovali zlato,“ připomněl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek s tím, že právě mezikrajské mistrovství ČR se hraje v roce, kdy se nekoná Zimní olympiáda dětí a mládeže.


„Děkuji rodičům, protože oni představují důležitou podporu. Vím, že to někdy není vůbec jednoduché, chce to pevné nervy a dobrou logistiku. Nicméně věřím, že sportovní výsledky a úspěch například i v tomto mezikrajském mistrovství veškeré starosti vynahradí. Přeji vám, vašim rodičům, aby se dařilo, a děkuji také trenérům,“ uvedla krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.


Na závěr setkání hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajská radní Jana Fialová i ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec nadějným hokejistům pogratulovali a předali drobné upomínkové dárky. Kluci dostali knihu rekordů, čepici a tričko.


 

 

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 13.2.2017 / 13.2.2017

Počet návštěv: 6739
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies