Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Startuje série seminářů pro obce k problematice nakládání s odpady

Startuje série seminářů pro obce k problematice nakládání s odpady
Aktuální informace z legislativy v odpadovém hospodářství, BIO odpady, zpětný odběr elektrospotřebičů a baterií, výsledky třídění obcí v Kraji Vysočina, informační podpora regionů a obcí, podpůrné aktivity pro obce to je náplň půldenních seminářů pro zástupce obcí, které dnes začaly na Krajském úřadě Kraje Vysočina v Jihlavě, odpoledne pokračují v Pelhřimově, ve čtvrtek 19. října je hostí Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod a na závěrečný seminář můžete zavítat do Třebíče v úterý 24. října.
 

 
 

Kraj a kolektivní systémy EKO-KOM, ASEKOL, ELEKTROWIN, ECOBAT společně podporují oddělený sběr využitelných složek komunálních odpadů a předcházení vzniku odpadů na Vysočině. Z projektu spolupráce jsou spolufinancovány aktivity zaměřené na environmentální osvětu a vzdělávání laické i odborné veřejnosti a na technickou podporu třídění a předcházení vzniku odpadu. Na realizaci semináře se spolupodílí i ESKO-T z Třebíče a Zemědělská ekologická a regionální agentura z Náměště nad Oslavou.

 

Nejen zajištění dostatečné hustoty a kapacity sběrné sítě, ale i aktivní účast obyvatel na třídění odpadů přispívá k plnění cílů Plánu odpadového hospodářství Kraje Vysočina a legislativy v oblasti maximalizace třídění komunálních odpadů a omezování skládkování.

 

  • Eva Navrátilová, odbor životního prostředí a zemědělství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Startuje série seminářů pro obce k problematice nakládání s odpady
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.10.2017 / 17.10.2017

Počet návštěv: 1535
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 13.00–16.00, středa: 8.00–11.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek