Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > EPMA


 

Start soutěže Inovativní mobilní aplikace pro ochranu soukromí!

MAPPING logo_male
Projekt MAPPING vyhlašuje soutěž pro mladé evropské inovátory. Soutěž nabízí šanci vytvořit nebo rozvíjet moderní aplikaci, která by posílila soukromí na mobilních zařízeních. Prostřednictvím atraktivních cen určených pro nejlepší návrhy, včetně 20 000 EUR pro hlavního vítěze, soutěž usiluje o posílení on-line bezpečnosti.
 

 
 

MAPPING soutez logaJako součást aktivit projektu MAPPING, reaguje soutěž na požadavek společnosti řešit bezpečnostní hrozby v oblasti ochrany osobních údajů. Prostřednictvím této soutěže chce MAPPING podpořit inovativní IT nástroje, které by zvýšily integritu, pravdivost a zabezpečení osobních údajů v mobilních zařízeních a on-line prostředí. Podrobnosti výzvy a formulář žádostí lze nalézt na http://mapping-competition.uni-hannover.de/.

Porota složená z nezávislých odborníků, vybere tři nejlepší návrhy, které budou vyhlášeny během slavnostního ceremoniálu na veletrhu CeBIT Scale11 dne 14. března 2016 v německém Hannoveru. Počítačový veletrh a výstava CeBIT je jednou z nejprestižnějších každoročních IT událostí na světě. Příležitost vystavit zde svou aplikaci a prezentovat vlastní aktivity po celý týden, kterou každý ze tří vítězných kandidátů získá, může výrazně přispět uvedení aplikace na trh a generovat zájem o ní po celém světě. Slavnostní ceremoniál, který stejně jako soutěž obdrží dostatek mediálního pokrytí, bude zahrnovat panelovou diskusi a rozšířenou prezentaci tří vítězných aplikací.

Obecným tématem soutěže je "Soukromí skrze IT bezpečnost" a jejím cílem je zvýšit soukromí uživatelů prostřednictvím aplikace zaměřené na bezpečnost u mobilních zařízení. Aplikace může být zaměřena na řadu dílčích aspektů, včetně ochrany osobních údajů, navazujících služeb, anonymizace, zabezpečení, ověřování a technologie block chain. Návrhy mohou obsahovat nové nápady nebo vývoj stávajících aplikací, ale musí odpovídat požadavkům soutěže.

Zájemci mohou předložit svůj původní návrh on-line prostřednictvím webových stránek soutěže (http://mapping-competition.uni-hannover.de/submission.html) od 1. prosince 2015, nebo si mohou stáhnout formulář ze stejné webové stránky a odeslat jej vyplněný na email: mapping/at/iri.uni-hannover.de. Lhůta pro podání návrhů je 31. prosinec 2015. Všechny návrhy musí splňovat základní kvalifikační kritéria uvedená na webových stránkách soutěže. Řešení musí být ve stadiu vývoje a před odesláním do soutěže musí být alespoň ve fázi „proof-of-concept“. Porota následně vyhodnotí návrhy pomocí definovaných kritérií, která mají přiřazen váhový faktor od 1 do 3 v závislosti na jeho významu. Výsledek soutěže bude stanoven na základě celkového součtů bodů každého návrhu.

 Kontakty:

Koordinátor soutěže: Institute for Legal Informatics, Leibniz University Hanover (DE), mapping /at/ iri.uni-hannover.de
Koordinator projektu: University of Groningen (NL), projectoffice /at/ mappingtheinternet.eu
Koordinátor propagace: EPMA (CZ), info /at/ mappingtheinternet.eu

 
 
Zodpovídá: agentura EPMA
Vytvořeno / změněno: 8.12.2015 / 8.12.2015
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 6895
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies