Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Srdce na dlani vstoupilo do další desítky

Srdce na dlani vstoupilo do další desítky
Jihlavské Divadlo Na Kopečku se stalo dějištěm už 11. ročníku Srdce na dlani. Společné setkání obyvatel a zaměstnanců sociálních zařízení na Vysočině bylo tentokrát rozděleno do dvou dnů. V pondělí 28. dubna jednotlivé domovy pro seniory a ústavy sociální péče soutěžily se svým vystoupením o možnost zúčastnit se na konci května obdobného setkání v Nitranském samosprávném kraji. Odbornou porotu nejvíce zaujalo autorské představení Domova pro seniory Onšov s názvem Neodeslané dopisy a také Pohádka o Honzovi v podání Ústavu sociální péče Křižanov. Úterní nesoutěžní program nabídl vedle tanečních vystoupení také několik módních přehlídek v podání zejména obyvatelek domovů pro seniory.
 

 
 

 „Vůbec poprvé přijali pozvání na Srdce na dlani hosté z partnerského regionu ze Slovenska, a to konkrétně Domum ZSS Krškany a Kreatív ZSS Klasov, z čehož máme velkou radost. Společné setkání je jedinečnou příležitostí, jak vzájemně upevňovat přátelské vztahy mezi našimi sociálními zařízeními a zároveň prezentovat jejich bohatou činnost,“ uvedl krajský radní pro oblast sociálních věcí Petr Krčál. Do soutěžní části programu se včera zapojilo osm zařízení z celého kraje, v dnešní nesoutěžní části pak vystoupilo devět organizací.  Srdce na dlani i tentokrát přineslo radost více než čtyřem stovkám účastníků z řad obyvatel a zaměstnanců sociálních zařízení na Vysočině.

 

Srdce na dlani není jedinou akcí, kde sociální zařízení prezentují svoje aktivity a bohatou zájmovou činnost. k velice navštěvované a veřejností oblíbené společenské události patří tradiční předvánoční setkání v sídle Kraje Vysočina s názvem Barevné Vánoce, kde klienti domovů pro seniory a ústavů sociální péče prodávají za velice příznivé ceny vlastnoručně vyrobené dárky a dekorace.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Srdce na dlani vstoupilo do další desítky
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2014 / 29.4.2014

Počet návštěv: 9103
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek