Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Soutěž o volné vstupenky na veletrh hraček Vánoce dětem

Logo
V soutěži s názvem Najdi mi jméno a barvičky, kterou pořádá jihlavský Family Point a veletrh hraček Vánoce dětem, mají soutěžící jedinečnou šanci získat dvě volné vstupenky na zmíněný veletrh. Úkol není složitý, zvládne ho každý. Stačí vybarvit a pojmenovat postavičku, která bude jedním z maskotů veletrhu.
 

 
 

Kde je možné obrázek postavičky najít, kam je možné vybarvenou a pojmenovanou postavičku odevzdat a do kdy? To vše přibližuje letáček pod touto zprávou. Stačí zapojit fantazii a kreativitu a své umělecké dílko zaslat.


Veletrh hraček na Vysočině pod názvem Vánoce dětem se uskuteční ve dnech 26. a 27. listopadu v DKO Jihlava. Součástí veletrhu je doprovodný program - Bubble show Matěje Kodeše, Čtení na Schodech, soutěže a další zajímavosti.


  • Více informací Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 2.11.2016 / 2.11.2016

Počet návštěv: 2489
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek