Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Soutěž foto-ekokomiksů začíná

Vytvořte jednoduchý fotokomiks na téma předcházení vzniku odpadů, správného třídění odpadů, propagace třídění odpadů nebo odsouzení těch, kteří jsou ke třídění lhostejní. Soutěž probíhá od června do září a soutěžící mohou od Kraje Vysočina získat finanční dary ve výši 5-30 tisíc korun.
 

 
 

„Jde o moderní způsob vyjádření k problematice třídění a předcházení vzniku odpadu a jeho propagaci. Modernost spočívá ve využití aktuálně populárního komiksového formátu. Tento způsob modernosti ale pro svou jednoduchost nikterak nebrání v zapojení starší generace. V  soutěži může obec reprezentovat jednotlivec, škola nebo některý ze spolků, institucí či úřadů,“ přibližuje pravidla nové soutěže krajský radní pro životní prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád.

 

Kdekoliv u kontejnerového hnízda, u skládky, v rodině, ve škole, na úřadě… nafoťte tří – šesti obrázkový fotopříběh, zamyšlení, moralitku, „vtip“, … na jedno nebo více z výše uvedených témat. Na internetových stránkách Kraje Vysočina http://www.kr-vysocina.cz/fotoekokomiks soutěžící vyplní jednoduchý formulář, do kterého vloží jako přílohu svůj FOTO-EKOKOMIKS. Odesláním do níže uvedeného formuláře všichni aktivní účastníci soutěže souhlasí s případným zveřejněním jejich práce. Hodnocena bude nápaditost, vtip, poutavost provedení, síla sdělení, použitelnost fotopříběhu v reálné propagaci třídění odpadů či jejich předcházení. Počet zaslaných příspěvků z jedné adresy není omezen. Úplná pravidla a info k soutěži naleznete na http://www.dobryden.cz/novinky/my-tridime-nejlepe/foto-ekokomiks-kreativni-soutez/.

 

Soutěž fotoekokomiksů je realizována v rámci soutěže obcí „My třídíme nejlépe 2014“ z projektu spolupráce kraje se společností EKO-KOM a.s..

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Soutěž foto-ekokomiksů začíná
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 11.6.2014 / 11.6.2014

Počet návštěv: 3366
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek