Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

Soutěž „Čenda hledá supertalent“ vyhrála Jana Blažková z Vysočiny

Soutěž „Čenda hledá supertalent“ vyhrála Jana Blažková z Vysočiny
Slunce, zábava, soutěže i tanec a zpěv. To vše si mohli užít návštěvníci celostátního setkání rodin, které se konalo v sobotu 20. srpna ve Westernovém městečku Šiklův mlýn. Největší úspěch měl koncert první české superstar Anety Langerové a finále soutěže „Čenda hledá supertalent“. Toto klání vyhrála šestnáctiletá Jana Blažková, jejíž rodina tak získala osobní automobil.
 

 
 

Festival nejen pro držitele slevových karet Rodinné pasy se zde konal už pošesté a popularita akce rok od roku stoupá. „Jezdím sem pravidelně a vidím, že zájem o akci se stále zvyšuje. Setkání rodin nabízí bohatý program a návštěvníci si mohou užít příjemně strávený den v atraktivním prostředí,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Během soboty se v Šiklově mlýně vystřídalo 19 125 návštěvníků.

 

Do finále postoupilo 20 talentů

Na návštěvníky areálu westernového městečka čekaly kromě mnoha soutěží a atrakcí koncerty českých superstar Zbyňka Drdy a Anety Langerové. „Jsem ráda, že jsem mohla podpořit dobrou věc a zazpívat všem, co sem přišli. O projektu Rodinné pasy jsem už slyšela a myslím, že je to výborný nápad,“ vysvětluje Aneta Langerová. S ní si dokonce zazpívala i vítězka celorepublikového finále soutěže „Čenda hledá supertalent“ Jana Blažková. „Byl to skvělý zážitek, nedá se to popsat,“ řekla nadšená Blažková, která soutěžila se zpěvem a hrou na akordeon.

 

Finálového kola „Čenda hledá supertalent“ se zúčastnilo dvacet soutěžících z celé České republiky. Vítězka je z Kraje Vysočina, na druhém místě skončili Maik a Patrik Polákovi z jižní Moravy, kteří předvedli capoeiru, a třetí skončili akrobaté Gloxíci z Vysočiny.

 

Držitelů pasů stále přibývá

Talentová soutěž projektu Rodinné pasy je unikátní, protože zapojuje všechny děti, i ty z dětských domovů. Chce je podporovat v jejich zájmech a aktivitách. „Obdivuju, co všechno soutěžící předvedli. Mnoho z nich to může dotáhnout opravdu daleko,“ chválí účastníky soutěže Zbyněk Drda. Právě on propůjčil soutěži tvář a zasedl v porotě.

 

Veverčák Čenda, který hledal talenty, je spolu s medvědicí Ájou maskotem projektu Rodinné pasy, který nabízí mnoho slev a výhod pro rodiny s dětmi. Zájem o tento projekt stále roste, a přestože Rodinné pasy vznikly v Jihomoravském kraji, dnes už fungují v polovině krajů ČR. Kraj Vysočina byl druhým krajem v republice, který do projektu Rodinné pasy vstoupil. Do dnešního dne se do něj zaregistrovalo 9740 rodin z Vysočiny.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Soutěž „Čenda hledá supertalent“ vyhrála Jana Blažková z Vysočiny
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 23.8.2011 / 23.8.2011

Počet návštěv: 20486
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek