Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Soutěž 2014/2015

S Vysočinou bezpečně na internetu
Čtvrtý ročník soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu skončil. Již počtvré se mohli studenti základních a středních škol v Kraji Vysočina zapojit do soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu. V letošním roce přinesla soutěž velkou řadu novinek!
 

 
 

V rámci projektu Kraje pro bezpečný internet, který je společnou aktivitou krajů, vznikl e-learningový kurz určený pro děti a mládež. „Soutěžící se tedy mohou od 8. 9. 2014 do 31. 10. 2014 na www.ecrime.cz registrovat do e-learningového kurzu pro děti a mládež. Zde si projdou e-learningový kurz, který jim pomůže připravit se na zodpovídání otázek v soutěži. Samotná soutěž probíhá na www.kr-vysocina.cz/bezpecnenanetu Zde budou následovat 3 soutěžní kola, kde v každém kole zodpoví soutěžící online 5 otázek. Pět nejlepších studentů v každé kategorii postupuje do závěrečného finále, které se uskuteční v 10. února 2015 na krajském úřadě v Jihlavě, kde budou mít studenti za úkol představit svůj projekt na téma Elektronická bezpečnost,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí krajského odboru informatiky.  

 

Soutěž probíhá stejně jako v předchozích letech pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. „Cílem aktivit Kraje Vysočina v oblasti elektronické bezpečnosti je minimalizovat cestou prevence nebezpečí spojená s užíváním informačních a komunikačních technologií“, uvedl hejtman MUDr. Jiří Běhounek.


V rámci projektu Kraje pro bezpečný internet budou realizovány 4 e-learningové kurzy. Kurzy pro cílové skupiny děti a mládež, rodiče a veřejnost byly spuštěny ku příležitosti zahájení nového školního roku 1. září 2014. Kurzy pro cílové skupiny policie ČR a sociálních pracovníků budou slavnostně spuštěny 1. října 2014. Realizaci e-learningového modulu zajistila společnost Servodata a.s. za podpory společnosti MICROSOFT s.r.o. Obsah e-learningových kurzů vytvořilo Národní centrum bezpečnějšího internetu, kromě kurzu pro zaměstnance a příslušníky Policie ČR, který připravila Vyšší policejní škola MV v Praze. E-learningové kurzy jsou přístupné z webových stránek www.kpbi.cz awww.ecrime.cz .


Výsledky soutěže


Kategorie ZŠ
PořadíJméno autoraŠkola
1. místoJiří KučeraGymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
2. místoJindřich DítěZákladní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2
3. místoTereza RychláZákladní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou
Kategorie SŠ
1. místoVeronika CudlínováGymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
2. místoRadka KřížováVyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
3. místoPavla JamborováStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou

 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 9.6.2015 / 9.6.2015
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 3623
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • Zlatá jeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies