Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Sociální služby na Zakarpatské Ukrajině

Vystoupení klientů dětského domova Parasolka
Delegace Kraje Vysočina v čele s radním Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petrem Krčálem navštívila v minulém týdnu Zakarpatskou Ukrajinu. Během své pětidenní cesty se seznámila s pokroky v systému sociální péče a zavítala také do zařízení poskytujících sociální služby.
 

 
 

„Zakarpatí je partnerským regionem Kraje Vysočina už devět let a těší nás, že toto spojení přináší výsledky, které jsou vidět,“ řekl krajský radní Petr Krčál. Kraj Vysočina zřídil fond Visa, ze kterého financuje projekty, které pomáhají na Zakarpatské Ukrajině. Vedená jednání se tak měla o co opřít a výsledkem je prohloubení spolupráce v sociální oblasti. „V září by k nám měli přijet na stáž sociální pracovníci ze Zakarpatí, aby načerpali nové zkušenosti," uvedl radní Petr Krčál.

Kraj Vysočina má vzhledem k nedostatku českých pracovníků také dlouhodobější zájem o ukrajinské pracovníky, kteří by mohli působit v sociálních službách.


  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Sociální služby na Zakarpatské Ukrajině
 

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 22.7.2016 / 22.7.2016

Počet návštěv: 5695
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek