Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Slavnostní vyřazení v Mateřské škole v Bobrové

Slavnostní atmosféra a současně i jiskřička krásných vzpomínek panovaly na slavnostním vyřazení dětí z Mateřské školy v Bobrové na Žďársku. Po letních prázdninách totiž osmnáct z nich půjde do prvního ročníku zdejší základní školy. Slavnostního vyřazení se zúčastnil člen rady kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál a starostka Bobrové Jaroslava Straková.
 

 
 

Obec Bobrová na Žďársku zřizuje nejenom vlastní předškolní zařízení, ale je zřizovatelem nové základní školy, která slouží i žákům z nedalekého okolí. Škola vykazuje velmi dobré výsledky ve všech oblastech výuky a zabývá se i dlouhodobými projekty. Jedním z nich je např. Naučná  pěší a cyklistická trasa okolo Bobrové. Na projektu pracovali žáci Základní školy v Bobrové. Pozoruhodný je tím, že se jim podařilo zmapovat celou řadu kulturních, historických a přírodních památek o zdejším regionu. Představení se zúčastnili i zástupce Vysočina  Tourism, která se problematikou rozvoje turistického ruchu v kraji Vysočina zabývá.

           

 „Byl jsem velice překvapen, co za necelý rok dokázali žáci devátého ročníku bobrovské školy. Tento projekt  totiž  bude sloužit široké veřejnosti a všem turistům, kteří pojedou do našeho regionu“, řekl na závěr návštěvy Bobrové Petr Krčál.

 

Slavnostní vyřazení v Mateřské škole v Bobrové

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Slavnostní vyřazení v Mateřské škole v Bobrové
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.6.2010 / 25.6.2010

Počet návštěv: 24147
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek