Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Setkání se zástupkyněmi Českého svazu žen

ČSŽ
Na pozvání radního Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petra Krčála se tento týden členové rady kraje setkali se zástupkyněmi Českého svazu žen působících v Kraji Vysočina. „Cílem tohoto pravidelného setkání bylo představit nám aktuální aktivity svazu v našem kraji a seznámit nás s jejich činností a plány i aktivitami, které mapují zapojení svazu do komunitního rozvoje regionu,“ uvedl radní Kraje Vysočina Petr Krčál.
 

 
 

Český svaz žen má podle Petra Krčála bohaté zkušenosti nejen se zapojováním do veřejného života ve městech a obcích našeho kraje, ale i s organizováním řady akcí, které vytvářejí podmínky pro příznivé prorodinné klima a mezigenerační soužití, i pro kulturní a společenské aktivity. Jako ženám a matkám jsou jim velmi blízké věci, které ovlivňují rodinu a její fungování. Dvouhodinová diskuze nabídla dostatek prostoru pro vzájemnou výměnu názorů především kolem veřejné dopravy a jejího směřování na venkov, bezpečnosti regionu, fungování Family a Senior Pointů a také rozvoji sociálních služeb, jejich dostupnosti a financování.

 

„Díky kvalitní a fungující síti základních a okresních organizací Českého svazu žen včetně jejího krajského zastřešení mají možnost ženy pod ní sdružené seriózně reagovat na změny, které přinášejí politická, ekonomická a společenská rozhodnutí,“ komentoval důvody pravidelných schůzek Petr Krčál.

 

ČSŽ1ČSŽ2

  •  tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Setkání se zástupkyněmi Českého svazu žen
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2016 / 29.4.2016

Počet návštěv: 4692
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek