Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Setkání Rodinných a Senior pasů na Divokém Západě

Kraj Vysočina zve na největší letošní akci pro držitele Rodinných a Senior pasů „Mezigenerační setkání rodin v Šiklově mlýně“. Celorepublikové setkání se uskuteční 26. 8. 2017 od 10:00 hodin ve westernovém městečku Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. A je se na co těšit, program pro všechny věkové kategorie bude vskutku bohatý.
 

 
 

Mezigenerační soužití je pro nás jednou z priorit rodinné a seniorské politiky Kraje Vysočina a jsem rád, že takovéto akce pro širokou veřejnost pořádáme. Do Šiklova mlýna zvu srdečně rodiče, prarodiče a především děti. Nudit se rozhodně nebudete,“ připojil pozvání na akci náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.


Držitelé Rodinných a Senior pasů se mohou těšit nejenom na spoustu atrakcí, soutěží, hudebních a tanečních vystoupení, ale mají také pro tento den zajištěnu 50% slevu na vstup do areálu. Dospěláci a senioři mohou porovnat síly v zatloukání hřebíků, sečení trávy kosou, děti mohou ulovit bizona, zdolat slalom na koloběžce nebo nachytat pár rybiček. Společně si pak všichni vyzkouší chůzi na chůdách, skok v pytli nebo hod podkovou na cíl. K tomu všemu country tance, westernová show a hity z muzikálu Děti ráje. Celodenní program zakončí ohňová show a ohňostroj.


Projekt Rodinných a Senior pasů běží na Vysočině již od roku 2006. Jedná se o slevový systém, který jejich držitelům umožňuje čerpat slevy a výhodné nabídky u zapojených poskytovatelů. Slevy se týkají především produktů a služeb v oblastech volnočasových a sportovních aktivit, hobby, zdravotnictví, lázeňství, wellness a péče o tělo, stravování, ubytování, dopravy, cestování nebo vzdělávání. Navíc rodinám s dětmi a seniorům poskytují prostřednictvím akcí spoustu příležitostí pro společné setkávání a aktivní a smysluplné trávení volného času. „V současné chvíli registrujeme v projektu Rodinných pasů více jak 17 tisíc rodin, počet držitelů Senior pasů přesáhl hranici 22 tisíců. Je potěšující, že zájem o pasy neustále roste a držitelé přibývají téměř každý den,“ dodal k pasům náměstek Pavel Franěk.


Více informací k Setkání rodin v Šiklově mlýně naleznete v přiložených letáčcích.

 


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Setkání Rodinných a Senior pasů na Divokém Západě
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.8.2017 / 17.8.2017

Počet návštěv: 1902
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek