Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Šestice soutěžních staveb nominovaných na Stavbu Vysočiny patří Kraji Vysočina

ZZS KV
Pouze deset dní má možnost veřejnost hlasovat v každoroční anketě soutěže Stavba roku Kraje Vysočina 2019. O ceně veřejnosti rozhodnou sms zprávy, které budou zaslány v požadovaném tvaru v termínu 10. srpna až 20. srpna 2020. Hlasování bylo odstartováno dnes v pravé poledne. Investorské počiny Kraje Vysočina reprezentuje hned šest veřejných staveb nebo jejich zdařilých rekonstrukcí. Slavnostní vyhlášení výsledků ročníku 2019 je naplánováno na 7. září 2020 a odehraje se v novém objektu Kulturního domu v Okříškách. Jako tradičně bude udělena také Cena hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka.
 

 
 

Podmínky hlasování:

Z každého mobilního čísla lze hlasovat pouze 1x a cena SMS je dle ceníku/tarifu operátora hlasujícího (nejedná se o SMS premium).

Podobu textu sms a číslo, na které se hlasuje, najdete v detailu své stavby. Přehled všech staveb je na https://www.stavbavysociny.cz/stavba-roku/hlasovani

 

V letošním roce bylo do soutěže Stavba roku Kraje Vysočina přihlášeno 21 soutěžních projektů. Kraj Vysočina svou investiční činnost prezentuje těmito soutěžními stavbami:

STAVBA 8           Domov pro seniory Havlíčkův Brod

STAVBA 9           Pavilon dětského oddělení Nové Město na Moravě

STAVBA 12         Rekonstrukce Ústavu sociální péče Nové Syrovice

STAVBA 13         Vzdělávací a výcvikové středisko ZZS Kraje Vysočina, Jihlava

STAVBA 15         Rekonstrukce interního pavilonu Nemocnice Jihlava

STAVBA 16         Transformace Domova Kamélie Křižanov I. - Třešť

 

 

Termíny a průběh letošního ročníku soutěže Stavba roku Kraje Vysočina ovlivnila už na jaře nepříznivá epidemiologická situace v České republice. Organizátoři soutěže měli možnost soutěž zcela zrušit nebo hledat jiná, přijatelnější řešení. Výsledem byly posunuté termíny uzávěrky příjmu přihlášek, hodnocení poroty i samo vyhlášení výsledků. Červnový obvyklý termín byl posunut na září. Záštitu nad soutěží převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Generálním partnerem soutěže je Rieder, hlavním partnerem je Českomoravský štěrk.


  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Šestice soutěžních staveb nominovaných na Stavbu Vysočiny patří Kraji Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.8.2020 / 10.8.2020

Počet návštěv: 1345
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek