Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy


 

Senioři z Vysočiny si užívají letní tábor

Senioři z Vysočiny si užívají letní tábor
Sezóna letních táborů je v plném proudu a právě v těchto dnech probíhá ve Svratce i seniorský pobytový tábor, organizovaný Krajem Vysočina ve spolupráci se Senior Pointem Havlíčkův Brod. Padesát seniorů z celé Vysočiny tráví od 17. července pět táborových dní se vším všudy. Program tábora tvoří celotáborová hra, ranní rozcvičky, dopolední a odpolední zaměstnání, výlety, přednášky, večerní program v podobě posezení s hudbou, karnevalu či retro módní přehlídky a spousta dalších aktivit ušitých seniorům přímo na tělo.
 

 
 

„Mám radost, že tu vidím tolik aktivních seniorů pohromadě a pevně věřím, že tábor pro vás bude příjemným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat,“ pozdravil účastníky náměstek hejtmana pro sociální oblast Pavel Franěk při své návštěvě, kterou absolvoval společně s havlíčkobrodským starostou Janem Teclem. Senioři si během pobytu rozhodně přijdou na své. Program na každý den je rozplánován po minutách, senioři si mohou dle svého zájmu vybírat aktivity, které jsou zaměřené na turistiku, rukodělné práce a relaxaci. Společně pak absolvují přednášky zaměřené na zdravý životní styl, bezpečnost nebo trénování paměti. Samozřejmě je pamatováno i na odpočinek, tudíž každý den je dodržován polední klid a senioři mohou během celého dne využívat hotelový bazén nebo masáže. „Rozhodně se snažíme seniorům vyhovět ve všem a náš desetičlenný instruktorský tým funguje s plným nasazením celý den. Největší odměnou je pro nás spokojenost seniorů,“ dodává Ilona Loužecká, kontaktní pracovnice Senior Pointu Havlíčkův Brod a zároveň hlavní vedoucí tábora.


senioři

senioři

senioři

senioři


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 18.7.2018 / 18.7.2018

Počet návštěv: 3399
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek