Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Senioři z Vysočiny hrají pétanque

Senioři z domovů pro seniory zřizovaných Krajem Vysočina se včera zúčastnili už 8. ročníku hry pétanque seniorů v rámci přípravy na celomoravskou soutěž s názvem Morava Cup. Krajské soutěže se zúčastnilo osm družstev z pěti domovů pro seniory a místem konání byl již tradičně Domov pro seniory Třebíč, Manželů Curieových.
 

 
 

Do soutěže se zapojili senioři z Domova ve Ždírci, kteří sestavili dvě družstva, jedno družstvo přijelo z Domova důchodců Proseč Obořiště a z Domova pro seniory Velké Meziříčí, dvě družstva potom postavili z Domova pro seniory Třebíč, Koutkova-Kubešova a pořadatelský Domov pro seniory Třebíč, Manželů Curieových a postavil do soutěže rovněž dva týmy.

 

Soutěž se hrála systémem každý s každým a do finále se probojovalo jedno družstvo z Domova Ždírec a druhé družstvo z domova pro seniory v Třebíči, na ulici Koutkova. Obě dvě družstva tak čeká cesta do Zlína, kde se v Domově pro seniory Burešov uskuteční již VIII. ročník Morava Cupu ve hře pétanque. Pořadatelem této akce je již tradičně Zlínský kraj a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, který zve výherce krajských kol na 24. srpna do Zlína ke společnému zápolení.

 

Po celé odpoledne panovala příjemná nálada, bylo skvělé počasí a na hráčích bylo vidět, že pořadí v této soutěži není tak důležité. Hlavní je, že si všichni si užili krásný den. Pro všechny zúčastněné to byla skvělá příležitost setkat se se svými vrstevníky ze spřátelených domovů pro seniory a zahrát si pétanque.


DDDD

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina 
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Senioři z Vysočiny hrají pétanque
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 14.6.2017 / 14.6.2017

Počet návštěv: 2211
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek