Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

Senioři cvičili s dětmi

Senioři cvičili s dětmi
Cvičit a soutěžit se dá v každém věku. Důkazem toho byla akce s názvem Mezigenerační cvičení seniorů a dětí, kterou uspořádal havlíčkobrodský Senior Point v rámci Dní pro seniory. „Mezigenerační sbližování a podpora pozitivního stárnutí patří mezi priority Koncepce rodinné a seniorské politiky Kraje Vysočina. Je naší velkou snahou organizovat akce, kde se potkávají senioři s dětmi a mohou se vzájemně inspirovat. Pevně věřím, že dnes se nám to podaří,“ zahájil akci náměstek hejtmana Pavel Franěk, který přišel seniory i děti na cvičení pozdravit.
 

 
 

Senioři ze Senior Pointu Havlíčkův Brod a děti z mateřské školky Prokopa Holého se sešli v tělocvičně AZ Centra a pod vedením moderátora Milana Řezníčka si společně užili aktivní hodinu. Po několika tanečních písničkách, které zvládli i senioři s omezenou hybností na židličkách, přišly na řadu soutěže. Aktivními kapitány dětských týmů se stali senioři, kteří se do soutěží také zapojili a děti zároveň povzbuzovali. Důležité nebyly sportovní výkony, ale dobrá nálada a spolupráce. Odměny z rukou náměstka Fraňka si převzali všichni soutěžící a na závěr akce si opět společně zatančili. „Je mi přes 80 let, ale tady jsem s dětičkama omládla minimálně o třicet let,“ svěřila se s dojmy nejstarší účastnice cvičení paní Růženka, která brzy oslaví 86 let.


cvičení

cvičení

cvičení

cvičení

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Senioři cvičili s dětmi
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.10.2018 / 4.10.2018

Počet návštěv: 1030
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek