Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Senior Pointy oslaví Mezinárodní den seniorů

V letošním roce pro Vás Kraj Vysočina poprvé spolu se všemi Senior Pointy v kraji připravil oslavu u příležitosti Mezinárodního dne seniorů. „Tento svátek připadá každoročně na 1. října, my budeme Dny pro seniory slavit od 3. do 5. října. Po tři dny bude pro návštěvníky připravena řada nejrůznějších a především zajímavých aktivit a přednášek. Těšit se mohou také na společenské posezení s hudebním doprovodem,“ sdělila k akci vedoucí odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina Věra Švarcová.
 

 
 

Bohatý doprovodný program bude možné zažít od pondělí do středy na Senior Pointu Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad Sázavou. Střídat se tam budou kreativní dílničky a výroba podzimních dekorací, přednášky a semináře na zajímavá témata nebo pohybové a sportovní aktivity. Chybět nebudou ani komentované procházky městy nebo originální činnosti, jako bubnování na africké bubny. Návštěvníci se mohou těšit i na společenské posezení spojené s hudebním doprovodem. „V prorodinné politice Kraje Vysočina nám hodně záleží na propojování a sbližování generací, proto mohou senioři přijít na akci přečíst pohádku nebo básničku malým dětem. To, že na Senior Point dorazí v doprovodu vnoučat, je pro nás samozřejmostí, i děti se mohou zapojit do připravovaných aktivit,“ uvedla k podpoře mezigeneračního soužití Věra Švarcová.

O podrobném programu jednotlivých Senior Pointů v Kraji Vysočina včetně časového harmonogramu se dozvíte z přiložených letáků. Těšíme se na všechny návštěvníky!


SeniořiSeniořiSeniořiSeniořiSenioři

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.9.2016 / 26.9.2016

Počet návštěv: 4400
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek