Doporučujeme

  • RowaNet
  • Bezpečný internet
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Kompetenční centrum pro informatiku


 

Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina - Technologické centrum, ROWANet II a DMVS

Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina  - Technologické centrum, ROWANet II a DMVS
Kompetenční centrum pro informatiku pořádalo dne 2. května Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina - Technologické centrum, ROWANet II a Digitální mapa veřejné správy.
 

 
 

Kompetenční centrum pro informatiku pořádalo v pondělí 2. května Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina  - Technologické centrum, ROWANet II a Digitální mapa veřejné správy. Účastníky semináře byli informatici z obcí s rozšířenou působností v kraji Vysočina. Na úvod informoval Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky, o všech realizovaných projektech odboru informatiky z Integrovaného operačního programu.

 

První přednáška se věnovala Technologickému centru kraje a možné spolupráci Technologického centra kraje Vysočina a Technologických center v jednolitých obcích v kraji Vysočina. Dále následovala přednáška o páteřní telekomunikační síti ROWANET II a připojování další měst do sítě, v rámci této přednášky vystoupil i zástupce HZS Vysočina, který informoval o spolupráci a spoluúčasti HZS na výstavbě a přípravě lokalit k metropolitním sítím. Závěrečná přednáška byla o Digitálních mapách veřejné správy a portálu UÁM.

 

Prezentace ze semináře jsou ke stažení zde.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina - Technologické centrum, ROWANet II a DMVS
 

Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 4.5.2011 / 4.5.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 25152
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek