Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Projektoví partneři


 

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti
Dne 5. dubna 2012 pořádala pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, výroční seminář na téma elektronická bezpečnost.
 

 
 

Dne 5. dubna 2012 pořádala pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, výroční seminář na téma elektronická bezpečnost. Stejný seminář se konal již minulý rok v dubnu. „Protože akce měla kladný ohlas od účastníků, rozhodli jsme se ji zopakovat,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Seminář byl určen pro informatiky, zástupce škol, veřejného sektoru a pro všechny ty, kteří mají zájem o problematiku elektronické bezpečnosti. Účastníci semináře získali informace o aktivitách Kraje Vysočina v oblasti elektronické bezpečnosti, jako je rozšíření Značky Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET, o proběhlé soutěži Víš, co ti hrozí na netu? nebo o projektu Vysočina Education i-bezpečná škola. Dále na semináři vystoupil zástupce Policie ČR s aktuálními informacemi o informační kriminalitě v Kraji Vysočina a zástupkyně sdružení CZ.NIC a CESNET, paní Andrea Kropáčová, s informacemi o prvním roce fungování Národního CISRTu. Tento seminář byl spolufinancován z evropského projektu DE-LAN z programu INTERREG IVC.

 

   Odkazy

    
    

   Příspěvky k dokumentu

   počet příspěvků: 0
   • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
   • Seminář k problematice elektronické bezpečnosti
    

   Zodpovídá: Radek Bejdák
   Vytvořeno / změněno: 24.4.2012 / 11.4.2012
   Informace vyžadují kontrolu

   Počet návštěv: 16082
    

   Zobrazit vyhledávací formulář »


    
    
       Kontaktní informace

    
   Kontakt:
   Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

   Úřední hodiny:
   pondělí a středa: 8.00–17.00.
   , Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
   Pokladna, CzechPOINT:
   pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
    

   Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


    

   Odběr novinek