Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Šatny a sociální zařízení Gymnázia Velké Meziříčí projdou rekonstrukcí

Potřebnými stavebními úpravami projde prostor suterénu krajského Gymnázia Velké Meziříčí, který je v současnosti z části využívaný jako šatna, dále jako dílna nebo sklepní sklady a kotelna. Vybraná stavební firma přebuduje šatny do nového uspořádání a vestavbou zajistí zřízení nového dnes nevyhovujícího hygienického zázemí u tělocvičny, která se nachází u budovy gymnázia.
 

 
 

„Rada Kraje Vysočina na svém posledním březnovém zasedání rozhodla vybrat dodavatele s nejnižší cenovou nabídkou, po splnění všech administrativních kroků by měli stavaři práce na gymnáziu zahájit v nejbližších týdnech,“ uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast financí a majetku Josef Pavlík, který má krajský majetek - tedy včetně budovy gymnázia na starosti.


Plánovaných stavebních úprav se s největší pravděpodobností, po uplynutí potřebné lhůty, ujme společnost DAKA Stav, s.r.o. ze Starého Města, která rekonstrukci a částečně dostavbu provede za bezmála 11,5 milionu korun bez daně; podle připravovaných smluvních podmínek do konce října letošního roku. „Práce začnou ještě v letošním školním roce, pokračovat budou o letních prázdninách a s drobnými omezeními budou muset žáci i zaměstnanci školy počítat ještě začátkem příštího školního roku,“ doplnil náměstek Josef Pavlík.


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Šatny a sociální zařízení Gymnázia Velké Meziříčí projdou rekonstrukcí
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 4.4.2017 / 4.4.2017

Počet návštěv: 1733
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek