Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál > Prorodinná politika


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Rodinné pasy Kraje Vysočina

 

 
 

Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s alespoň jedním dítětem do osmnácti let. Projekt je zaměřen na pokrytí území kraje se snahou získat pro spolupráci a účast na projektu co největší počet poskytovatelů služeb (vytvoření sítě nabídky), na straně druhé pak zapojit maximální počet rodin (vytvoření databáze rodin), které mohou čerpat výhody slevového systému. Držitelé Rodinných pasů mohou využívat slevy v rámci celé České republiky, na Slovensku, ale také v oblasti Dolního Rakouska.

 

Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma. Na základě registrace je rodinám (i neúplným tzn. také nesezdaným partnerům a jejich dětem, samoživitelům, osobám mající dítě v péči) vystavena karta Rodinné pasy. Rodina obdrží na adresu uvedenou při registraci zdarma kartu RP (podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji) společně s průvodním dopisem obsahujícím návod k užívání karet a odkazy na důležité informace (databáze sítě poskytovatelů, kontakty atd.). Karta je platná po opatření podpisem (uvedení jména hůlkovým písmem) od prvního dne po dodání.

 

Slevy na služby poskytovatelů jsou v rozmezí 5 - 20%, u volnočasových aktivit až 50%. Rozsah nabízených výhod je široký. Zájemci využívají slevy v oblasti kultury a sportu, při návštěvě kulturních akcí, volnočasových aktivit, klasických spotřebních nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

 

Registrace

Údaje potřebné k registraci:

  1. Jméno rodiče (rodičů)
  2. Adresa bydliště vč. PSČ, na kterou mají být pasy doručeny
  3. Jména dětí a rok jejich narození
  4. E-mail, případně telefonní číslo

 

Způsoby registrace

Poštou

Žádosti o registraci posílejte na adresu Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno s heslem na obálce Rodinné pasy.

 

E-mailem

Registrace je možná také prostřednictvím emailu, který zašlete na adresu vysocina@rodinnepasy.cz.

 

Registrace ON-LINE

http://www.rodinnepasy.cz/cs/registrace-form.php

 
 
Zodpovídá: Mgr. Marek Homolka
Vytvořeno / změněno: 3.6.2013 / 3.6.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 15571
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek