Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Říjen, měsíc rozdaných kávovarů. Na třech základních školách si „vystavěli“ kávovary

ROTO
První ze tří kávovarů pro učitele úspěšných tříd v soutěži Stavíme ze stavebnice ROTO už slouží na Základní a Mateřské škole ve Ždírci nad Doubravou. Díky daru Hasičské vzájemné pojišťovny to čerstvou kávou ☕bude vonět v následujících dnech i na Základní škole v Polné a Základní a Mateřské škole v Dukovanech. „Kávovary jsou jen malým poděkováním za velký kus práce, který paní učitelky a páni učitelé s dětmi na prvním stupni základních škol se stavebnicí ROTO udělali. Děti, malí konstruktéři, kteří se umístili na medailových pozicích už mají za sebou výlet na Veselý kopec. Speciální odměnu teď získávají i jejich zkušení učitelé,“ vysvětlila radní Kraje Vysočina pro oblast školství Jana Fialová.
 

 
 

Na Základní škole ve Ždírci nad Doubravou udělal značkový kávovar velkou radost. Paní učitelka Ivana  Uchytilová, která vedla v minulém roce žákovský tým, který do soutěže Stavíme ze stavebnice ROTO poslal jednu z oceněných „staveb“ se o nový kávovar podělí se svými kolegyněmi na prvním stupni. „Domluvili jsme se s podporovatelem soutěže Hasičskou vzájemnou pojišťovnou, že férové je ocenit děti i dospělé. A volba při výběru praktického dárku padla na kávovar. Kdo by ho ve škole nepotřeboval,“ říká Jana Fialová. V následujících dnech najdou spokojené majitele ještě další dva připravené kávovary. Soutěžit s ROTEm se vyplatí dětem i jejich učitelům a učitelkám. Těšíme se na účast školních týmů v dalším ročníku soutěže, na jehož přípravě už metodický tým pracuje!

 

Foto: Jana Fialová při předání kávovaru a prohlídce ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou s ředitelem školy Otou Bencem.


ROTOROTOROTOROTOHasičská vzájemná pojišťovna


  • Terezie Doleželová, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.10.2017 / 25.10.2017

Počet návštěv: 4739
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek