Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Regiontour 2012: Aktivní Vysočina každému na dosah

Regiontour 2012: Aktivní Vysočina každému na dosah
Opět po roce se chystá Kraj Vysočina na největší veletrh cestovního ruchu ve střední Evropě. Stejně jako v minulosti se představí na brněnském výstavišti v rámci Regiontouru ucelená nabídka turistického nej z celé Vysočiny. "Vše na jednom místě, v jeden čas a se společným cílem - upozornit především domácí turisty na cestovatelské balíčky nebo adrenalinovou resp. zážitkovou turistiku. Tentokrát chceme ukázat Vysočinu jako region s originální nabídkou pro aktivní cestovatele a především pro rodiny s dětmi," uvedl Tomáš Škaryd, radní Kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu.
 

 
 

Koncept expozice Kraje Vysočina v pavilonu P, stánek 122 bude ve dnech 12. - 15. ledna 2012 na brněnském výstavišti kopírovat jednu z největších sportovních událostí České republiky roku 2012. Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě probíhá v totožném termínu, jako veletrh Regiontour, a tak se na plocha 180 m2 stáneku Kraje Vysočina pro tentokrát promění v dílčí část biatlonové tratě. "Kromě tréninkové biatlonové střelnice budou k dispozici i běžecké pásy. Aby byla atmosféra světových závodů věrnější, bylo pozváno i několik desítek fanoušků a v duchu velkého světa vrcholového sportu je připravován i doprovodný program," doplňuje Tomáš Škaryd.

 

Spolu s Krajem Vysočina a destinační agenturou Vysočina Tourism budou spoluvystavovat, stejně jako v minulosti, i zhruba čtyři desítky dalších regionálních poskytovatelů turistických služeb - ať města, hotely, agentury nebo regionální producenti výrobků. Kromě domácích vystavovatelů dostane prostor také prezentace francouzského partnerského regionu Champagne Ardenne. Po celou dobu konání veletrhu jsou připraveny ochutnávky a série soutěží.

 

Program zahajovacího dne Regiontour, Kraj Vysočina

12. 1. 2012, stánek P 122

 

10:00 hod. - hromadný start (zahájení veletrhu)

11:00 hod. - první občerstvovací přestávka a sraz všech sportovců, kteří nestihli hromadný start (představení nových publikací vydaných Vysočinou Tourism)

12:30 hod. - tisková konference

14:30 hod. - Vysočina žije biatlonem ... hlavní závod dne (setkání přátel Kraje Vysočina)

Sportovní oděv není podmínkou pro návštěvu expozice Kraje Vysočina, držitelé rekordů vítáni, zdravotní dohled zajištěn.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Regiontour 2012: Aktivní Vysočina každému na dosah
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 5.1.2012 / 5.1.2012

Počet návštěv: 9786
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek