Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Regionální značky potravin se prezentovaly v Senátu

Regionální značky potravin se prezentovaly v Senátu
V závěru minulého týdne uspořádala Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova ve spolupráci s Asociací regionálních značek seminář na téma Regionální značení domácích produktů. Mezi prezentovanými značkami nechyběla ani značka Vysočina-regionální produkt. Účastníci semináře mohli nejen sdílet vzájemné zkušenosti, ale zároveň čerpat inspiraci, jak zvýšit propagaci a povědomí o regionálních produktech. Nechyběla ani ochutnávka toho nejlepšího, co jednotlivé regiony nabízejí.
 

 
 

Značku Vysočina-regionální produkt představila v Senátu Marie Černá, zastupitelka Kraje Vysočina a zároveň předsedkyně certifikační komise. V současnosti je certifikát přidělen více než 60 výrobkům, které mohou nést označení Vysočina-regionální produkt zaručující kvalitu a původ z Vysočiny.

„Kraj Vysočina se snaží dlouhodobě podporovat  producenty z našeho regionu a místní produkty. Proto jsme se v letošním roce rozhodli v rámci Fondu Vysočiny vypsat zcela nový grantový program Prodejny regionálních produktů 2013 zacílený na podporu malých a středních subjektů zaměřujících se na prodej regionálních produktů," uvedl Martin Hyský, krajský radní pro oblast regionálního rozvoje a dodal, že dotace lze čerpat na stavební úpravy prodejen nebo na nákup nových zařízení a vybavení prodejny.

 

Více informací o značce Vysočina regionální produkt na www.vysocinaregionalniprodukt.cz

Více informací o grantovém programu na http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Regionální značky potravin se prezentovaly v Senátu
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.4.2013 / 30.4.2013

Počet návštěv: 11564
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek