Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Regionální operační program Jihovýchod sbírá úspěchy už šest let

ROP
Při příležitosti šestiletého výročí úspěšného fungování Regionálního operačního programu Jihovýchod se ve středu tohoto týdne konala konference s názvem Co se osvědčilo a má smysl pro budoucnost? Aneb hodně jsme se poučili a použijeme to příště! Za účasti Jiřího Běhounka, hejtmana Kraje Vysočina a předseda Regionální rady Jihovýchod přítomní odborníci, příjemci dotací, zástupce krajů, měst a obcí diskutovali o tom, co se díky evropským dotacím podařilo, ale také padaly návrh co udělat v budoucnu jinak a lépe.
 

 
 

„Náš regionální operační program ukazuje, že evropské peníze lze spravovat na úrovni regionů velmi efektivně, průhledně zúřadovaným evropským dotacím se u nás daří. Považuji proto za velmi neetické a nestandardní, že se na centrální úrovni jedná o materiálu, který rozhoduje o osudu všech krajů v příštím programovém období bez sebemenší konzultace či diskuse s regiony,“ sdělil Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina a předseda Regionální rady Jihovýchod.

 

V odpolední části programu paní Jane McMillan, ředitelka sekce spravující ESF fondy ve waleském vládním úřadu pro evropské dotace prezentovala mimořádně úspěšný dotační program, včetně zkušeností jak správně dělat integrované projekty, které nás čekají v příštím programovém období.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 22.6.2012 / 22.6.2012

Počet návštěv: 13672
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek