Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Regionální inovační strategie Kraje Vysočina

Ilustrační foto
Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém posledním zasedání schválilo Regionální inovační strategii Kraje Vysočina. Jedním z důvodů pro zpracování inovační strategie je fakt, že podpora a rozvoj inovací jsou nutným a základním předpokladem pro celkový rozvoj regionu.
 

 
 

Nyní začnou být realizovány konkrétní nástroje k naplňování inovační strategie, jejichž nositelem je kraj, např. podpora pro spolupráci podnikatelů s výzkumnou sférou. „Systematickou podporu inovačních aktivit považuji za důležitý prvek, který přispěje k rozvoji regionu. V této souvislosti nelze opomenout, že existence regionální inovační strategie je také důležitým podpůrným dokumentem pro realizaci některých projektů v programovém období 2014 +, kdy předpokládáme, že některé aktivity bude možné financovat právě ze zdrojů EU,“ uvedl k problematice radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský a dodává, že naplňování Regionální inovační strategie není úkolem pouze pro Kraj Vysočina, ale je nutná spolupráce s dalšími subjekty v regionu jako jsou vysoké školy, pobočky AV ČR, Hospodářská komora, CzechInvest apod.

 

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina, Jihlava
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Regionální inovační strategie Kraje Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.9.2013 / 20.9.2013

Počet návštěv: 12360
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek