Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Radní Zdeněk Ryšavý oslavil Den Země v Pelhřimově

Středisko ekologické výchovy Mravenec
Středisko ekologické výchovy Mravenec z Pelhřimova dnes uspořádalo tradiční oslavy Dne Země. V Děkanské zahradě připravili organizátoři pro školáky i širokou veřejnost program plný soutěží zaměřených na přírodu a ochranu životního prostředí. Na třiceti soutěžních stanovištích si děti i dospělí mohli vyzkoušet své znalosti z fauny a flory. Den Země si v Pelhřimově připomněli už podvanácté.
 

 
 

Dopolední program byl určen zejména pro školy, odpoledne pak hlavně pro rodiny s dětmi. „Jen na dopoledne se nám přihlásilo 700 účastníků a to už je potěšující číslo,“ zhodnotila dnešní Den Země organizátorka Marta Kosová. Krajský  radní Zdeněk Ryšavý i starosta Pelhřimova Leopold Bambula se shodli, že témat, které je třeba v oblasti životního prostředí řešit, je hodně a děti jsou tou správnou skupinou, která může v rodinách  změnit mnohdy zažitý nezodpovědný přístup k jeho ochraně. „Často se setkávám například s tím, že děti učí své rodiče i prarodiče správně třídit domovní odpad,“ řekl v Pelhřimově radní Zdeněk Ryšavý.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Radní Zdeněk Ryšavý oslavil Den Země v Pelhřimově
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.4.2010 / 22.4.2010

Počet návštěv: 24586
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek