Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Radní Petr Krčál navštívil Třebíč a zahájil turnaj v pétanque

Ceny turnaje pétaque
V tomto týdnu navštívil krajský radní pro sociální oblast a prorodinnou politiku Petr Krčál město Třebíč, kde se setkal s tamějšími poskytovateli sociálních služeb. Diskutoval s nimi o novele zákona o sociálních službách, zkušenostech poskytovatelů sociálních služeb a také o nadcházejících plánech. „V Třebíči jsem získal zpětnou vazbu na nové financování sociálních služeb, které je tento rok poprvé formou vyrovnávací platby,“ uvedl Petr Krčál.
 

 
 

Po setkání s poskytovateli navštívil radní Domov pro seniory Manželů Curieových, kde zahájil 7. ročník krajského kola v pétanque, které je přípravou na celomoravskou soutěž. Turnaje se účastnilo sedm družstev ze čtyř krajských domovů pro seniory (Domov ve Ždírci, Domov důchodců Proseč Obořiště, Domov pro seniory Třebíč, Koutkova-Kubešova a Domov pro seniory Třebíč, Manž. Curieových). „Je výborné, že se senioři dokáží bavit a soutěžit mezi sebou. Vždyť sport přináší nejen radost do života, ale podporuje vitalitu,“ pochvaloval si Petr Krčál, který soutěžícím připomněl, že není důležité vyhrát, ale užít si společné setkání s přáteli a pobavit se.


Do finále se probojovalo družstvo hostitelského domova Manželů Curieových a družstvo z domova pro seniory v Třebíči na ulici Koutkova. Oba dva týmy čeká cesta do Zlína, kde se 18. srpna v Domově pro seniory Burešov uskuteční už 7. ročník Morava Cupu ve hře pétanque.


Den v Třebíči krajský radní Petr Krčál zakončil slavnostním zahájením stavby Domu pro matky s opuštěnými dětmi, který realizuje Oblastní charita Třebíč a částečně financuje i Kraj Vysočina.


Pétanque
Do finále se probojovalo družstvo hostitelského domova Manželů Curieových

Vítězný tým
Slavnostní zahájení stavby Domu pro matky s opuštěnými dětmi

Slavnostní zahájení stavby Domu pro matky s opuštěnými dětmi
Slavnostní přestřižení pásky

Slavnostní přestřižení pásky

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Radní Petr Krčál navštívil Třebíč a zahájil turnaj v pétanque
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 16.6.2016 / 16.6.2016

Počet návštěv: 2554
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek