Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Psychocentrum Kraje Vysočina bude od května vzdělávat sociální pracovníky

Psychocentrum
Vzdělávací programy akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR můžou už od května podstoupit sociální pracovníci ze sociálních a zdravotnických zařízení, pracovníci orgánu sociálně-právní ochrany dětí a veřejné správy i další zaměstnanci v pomáhajících profesích také v Jihlavě. Nabízí je krajská příspěvková organizace Psychocentrum – manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, která tak doplní portfolio nabízených služeb. „Akreditace je pro Psychocentrum velký úspěch. Není obvyklé, že by žadatelé na ministerstvu uspěli v tak krátké době zhruba dvou měsíců se všemi navrhovanými programy,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál.
 

 
 

Jednotlivé kurzy budou zaměřené například na komunikaci a asertivní přístup, na problematiku pomoci osobám ohroženým domácím násilím, na odborné posuzování v náhradní rodinné péči, zvládání stresu relaxační technikou a chybět nebude ani blok s názvem Dítě uprostřed konfliktu rodičů. „Důraz budeme klást hlavně na aktivní zapojení účastníků kurzů. Lektoři budou vycházet z dlouholeté praxe vedení terapeutických výcvikových skupin. Zapojí diskuzi, nácvik modelových situací a součástí bude i výměna zkušeností,“ informovala ředitelka Psychocentra Olga Hinková.

 

Detailní přehled s názvy kurzů, termíny výuky i odbornými vyučujícími najdete v příloze pod zprávou. Termíny vzdělávacích programů na druhé pololetí letošního roku budou upřesněny do konce srpna.


Přihlášku na vzdělávací programy je možné najít na webových stránkách Psychocentra zde.

 


 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Psychocentrum Kraje Vysočina bude od května vzdělávat sociální pracovníky
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 20.4.2016 / 20.4.2016

Počet návštěv: 3966
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek