Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace


 

Prvním občánkem Vysočiny je Karolína ze Žďáru nad Sázavou

Karolína s maminkou Janou
Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek dnes dopoledne navštívil prvního občánka roku 2015 Kraje Vysočina. Letošní „prvenství“ patří malé Karolíně ze Žďáru nad Sázavou. Na svět přišla na Nový rok v 0:44 hodin v havlíčkobrodské nemocnici. Kraj Vysočina věnoval mamince finanční dar ve výši deset tisíc korun a malé slečně šperk v podobě znamení zvěrokruhu. „Narodit se zdravý a do fajn rodiny je obrovská výhra. Navíc Karolína bude mít každý následující rok dvojité oslavy, příchod nového roku pro ni bude mít dvakrát větší význam,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Karolína je prvním miminkem a vnoučetem do rodiny Maloušků. Na svět měla původně přijít už 25. prosince, ale jako správná slečna na sebe nechala chvíli čekat. „Porod proběhl v naprostém pořádku a vše šlo rychle. Nerada bych Karolínku vychovávala jako jedináčka, a proto není vyloučeno, že za dva tři roky budeme uvažovat třeba o bratříčkovi,“ prozradila maminka Jana, která snášela dnešní pozornost médií s naprostým klidem. Mimoděk prozradila, že nejpoctivěji pravděpodobně oslavil svou vnučku dědeček, který si bude závěr letošního roku asi dlouho pamatovat. Podobně prý možná v havlíčkobrodské nemocnici oslavoval i narození své dcery Jany před 25 lety. Možná  i proto padla při výběru porodnice pro vnučku volba na Havlíčkův Brod.

 

První miminka hlásí i ostatní krajské nemocnice na Vysočině. V Nemocnici Pelhřimov se na Nový rok v 8:00 hodin narodila malá Hanička z Petrkova u Pelhřimova, v Nemocnici Jihlava přišla na svět na Nový rok po poledni malá Elen, v třebíčské nemocnici ještě před obědem přivítali na svět Lucii z Nové Říše a nejdéle na první letošní miminko čekala porodnice v Novém Městě na Moravě – 2. ledna 2015 se v 8:44 hodin narodil Tomáš z Bystřice nad Pernštejnem.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Prvním občánkem Vysočiny je Karolína ze Žďáru nad Sázavou
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.1.2015 / 2.1.2015

Počet návštěv: 4764
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek