Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

První týden nové autobusové linky z Bystřice nad Pernštejnem směr Tišnov

Mezimestsky autobus Mercedes
Už týden je cestujícím na trase Bystřice nad Pernštejnem – Nedvědice – Tišnov na Brněnsku k dispozici nová regionální autobusová linka. „Na základě spolupráce a domluvy Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje došlo k úpravě mezikrajské linky 840311 s provozním označením 334. Jednotlivé spoje jsou koncipovány tak, aby byl pro cestující v železniční stanici Tišnov zajištěn přestup na vlaky jihomoravské integrované dopravy ve směru Brno. Pokud jde o Vysočinu, podoba upravené linky koresponduje s návrhy jízdních řádů mezikrajské dopravy v rámci připravované integrace Veřejné dopravy Vysočiny,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek
 

 
 

Z důvodu prací na odstranění havarijního stavu mostu na silnici mezi Býšovcem a Smrčkem musí spoj po několik měsíců jezdit objízdnou trasou přes Štěpánov nad Svratkou, Ujčov až do Nedvědice. Štěpánovem a Ujčovem sice fyzicky jede díky objížďce, ale z důvodu zajištění návaznosti spojů v těchto místech nezastavuje. Autobusy na této lince jsou cestujícím v pracovní dny k dispozici v hodinových intervalech.


Linka Bystřice nad Pernštejnem – Tišnov je zařazena do základní dopravní obslužnosti Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje (jde tedy o dotovanou dopravu). Kraj Vysočina přispívá na její provoz 1,2 miliónu korun ročně.


  • Pavel Bartoš, odbor dopravy a silničního hospodářství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • První týden nové autobusové linky z Bystřice nad Pernštejnem směr Tišnov
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.6.2018 / 27.6.2018

Počet návštěv: 3440
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek